فیلتر گازوییل داف پاکار paccar daf

فیلتر گازوییل داف پاکار paccar daf

OIL FILTER DAF XF 105 106 PACCAR

فیلتر گازوییل پاکار پاکار اصلی فروش به صورت جمله و تکی . محبت نمایید جهت سفارش با شماره واتساب زیر پیام بفرستید . ما در اسرع وقت با شما تماس تلفنی خواهیم گرفت و ثبت سفارش رو انجام خواهیم داد . نکته مهم این هست که : کامیون داف یکی از برندهای معروف دنیا میباشد . لطفا با استفاده از قطعات بی کیفیت و تقلبی جدا خود داری نمایید  . با استفاده از قطعات غیر اصلی ضرر جدی به سیستم مکانیزه و مکانیکی و برقی کامیون خود وارد خواهید کرد . ما سعی داریم ارزانترین قیمت و همچنین با سریعترین طریق کالا رو به دست مشتری و کامیونداران عزیز برسونیم .

هدف ما خدمت به قشر زحمت کش راننده میباشد , امید به انجام همکاری درست به کامیونداران زحمت کش را داریم . با خرید از ما اطمینان 100% از اصلی بودن کالا پیدا خواهید کرد. خرید مطمئن , آسودگی خیال , همراه با صرفه جویی در خرید , مصرف کامیون خود را پایئن خواهید آورد . قطعات غیر اصلی بلاجبار باید بیشتر مصرف کنید تا ضرر به کامیون وارد نشود

تخصص ما در تمامی زمینه های مورد نیاز اشما : اهم از فیلترهای هوا( کابین، موتور ) روغن ، سوخت( گازویئل و بنزین) انواع فیلترهای آبگیر، گیربکس و سیستم های هیدرولیک صنعتی، معدنی و دریایی , سیستم میکانیکی و قطعات گیربکس و قطعات دیفرانسیل و اصلی میباشد . در صورت نیاز همچنین قطعات و موتورهای دسته دوم و گیربکس و دیفرانسیل میباشد , ما با بیش از 35 سال تجربه کاری هیچ موقع قطعات غیر اصلی را به مشتری پیشنهاد نخواهیم کرد.

به طور مختصر : پیشنهاد و تاکید ما ,  استفاده قطعی از قطعات اصلی بلاخص فیلتر های اصلی و تعویض به موقع روغن و چک کردن کلیه فیلترهای صافی داخل باک کامیون و همچنین تمیز کردن سنسورهای هوا و بقیه میباشد , این کامیون به وسیله بهترین مهندسین دنیا ساخته شده , لطفا مهندسی نکنید و لوازم اصلی استفاده نمایید .

 

00971569885386
00971569885386
@truck21ir